Doprava a platba

Osobný odber

Tovar si môžete osobne prevziať v Záhradnom centre Slnečnica na Pezinskej ulici v Malackách počas aktuálnych otváracích hodín (pondelok - sobota, nedeľa - zatvorené ), platba možná v hotovosti alebo platobnou kartou (VISA, MAESTRO, MaestroCard). Tovar je rezervovaný počas 7 pracovných dní. Ak si zákazník tovar nevyzdvihne počas tejto doby a nepožiada písomne o predĺženie doby pre vyzdvihnutie tovaru, bude objednávka automaticky stornovaná. Osobný odber je zdarma. Aktuálna otváracia doba je uvedená v kontaktoch. 
 

Doručenie prostredníctvom kuriérskej spoločnosti TopTrans - dobierka

Objednaný tovar Vám bude zaslaný prostredníctvom dobierkovej služby na miesto Vášho bydliska, kuriér Vás bude vždy vopred informovať o čase doručenia - telefonicky alebo sms-avízo. Doručenie do 24 hodín ( maximálne do 48 hodín) pri objednaní tovaru najneskôr do 09.00 hod.Neplatí pre víkendy a sviatky! Platba pri prevzatí balíka - kuriérovi. Cena doručenia je od 12 €. Dobierka je v cene 1 €. Balík je vždy potrebné pred prevzatím skontrolovať!

Doručenie prostredníctvom kuriérskej spoločnosti TopTrans - uhradená zásielka vopred

Objednaný tovar Vám bude zaslaný prostredníctvom kuriérskej služby na miesto Vášho bydliska, kuriér Vás bude vždy vopred informovať o čase doručenia - telefonicky alebo sms-avízo. Doručenie do 24 hodín ( maximálne do 48 hodín) pri objednaní tovaru najneskôr do 09.00 hod.Neplatí pre víkendy a sviatky! Balík je vždy potrebné pred prevzatím skontrolovať! Cena doručenia je od 12 €. 

Doručenie prostredníctvom kuriérskej spoločnosti DPD - dobierka

Objednaný tovar Vám bude zaslaný prostredníctvom dobierkovej služby na miesto Vášho bydliska, kuriér Vás bude vždy vopred informovať prostredníctvom e-mailu a sms správy. Doručenie do 24 hodín (maximálen do 48 hodín) pri objednaní tovaru najneskôr do 09.00 hod. Neplatí pre víkendy a sviatky! Platba pri prevzatí balíka - kuriérovi. Balík je vždy potrebné pred prevzatím skontrolovať! Cena doručenia je od 3,60 €. Dobierka je v cene 1 €

Doručenie prostredníctvom kuriérskej spoločnosti DPD - uhradené zásielka vopred

Objednaný tovar Vám bude zaslaný prostredníctvom kuriérskej služby na miesto Vášho bydliska, kuriér Vás bude vždy vopred informovať o čase doručenia - telefonicky alebo sms-avízo. Doručenie do 24 hodín ( maximálne do 48 hodín) pri objednaní tovaru najneskôr do 09.00 hod.Neplatí pre víkendy a sviatky! Balík je vždy potrebné pred prevzatím skontrolovať! Cena doručenia je od 3,60 €.

Kuriérske spoločnosti zasielajú balíky iba v pracovné dni!

Pred ukončením objednávky Vám vždy bude DOPRAVA vyčíslená automaticky s celkovými nákladmi na dopravu.

*ak Vám bude po ukončení objednávky ponúknutý len osobný odber - TOVAR JE MOŽNÉ ODOBRAŤ LEN OSOBNE!